• 2022/01/20 – Sebestyén
  • EN
  • HU

Vezetőség

House of Hungary, Inc. egy California Nonprofit Public Benefit Corporation, és az  §501(c)(3) IRS kód alattiak szerint működik (exemption # 33-0920937).

Alapszabályunk szerint minden évben vezetőséget választunk, a jelenlegi vezetőségi  tagok a következők:

President:Anna Maria Borzsak (Borzsák Annamária)president@sdmagyar.org
1. Vice President:Peter Marton (Márton Péter)vice@sdmagyar.org
2. Vice President:Jolan Rakosi (Rákosi Jolán)host@sdmagyar.org
3. Vice President:Zita Felfoldi (Felföldi Zita)vice@sdmagyar.org
Treasurer:Gabi Csizmadia (Csizmadia Gabi)treasurer@sdmagyar.org
Secretary:John Horvath (Horváth János)secretary@sdmagyar.org
1. HPR Delegate:Kinga Pocsveiler (Pocsveiler Kinga)delegate@sdmagyar.org
2. HPR Delegate:Daniel Ratelledelegate@sdmagyar.org

A Magyar Ház szombatonként és vasárnaponként 12 és 16 óra között tart nyitva.

Látogasson meg minket, hogy találkozzon magyar honfitársaival és vendégeinkkel a világ minden részéről.

Szeretne házigazda lenni, vendégeinket kávéval és házi süteményekkel fogadni?

Válasszon ki egy szombatot vagy vasárnapot és jelentkezzen itt:
https://www.signupgenius.com/go/10C0C44A9AE2DA1FFC43-sandiego